Translate

Deliler Kasabası

6 Nisan 2014 Pazar

Batman 'Gülen Adam'Daha önce JBC Yayıncılık’ın Batman çizgi romanlarını yayınlayacağını duyurmuştu. JBC hem Batman ile kalmadı hem de ilk çizgi romanlarını yayınladı. Bunlardan biri de Batman 'Gülen Adam'..
.
Daha önce yayınladığı Star Wars: Klon Savaşları, Umbrella Academy, 30 Gün 30 Gece gibi çizgi romanlar ile ülkemiz çizgi roman dünyasında kendisine yer edinen JBC Yayıncılık, büyük bir atak ile hızlı bir dönüş yapıyor.
Batman, suçla savaş kariyerinin en başında bile insanlığın karanlık tarafını fazlasıyla görmüştü ama gölgelerden kıkırdayarak çıkmak üzere olan bu şeyle deliliğinin yoluna çıkan her şeyi mahvetmekle tehdit ettiği, sırıtkan, tebeşir beyazı suratlı tiple karşılaştırıldığında hiçbir şeydi.

Gotham şehrinin yeni koruyucusu için, Joker denen yaratıkla ilk karşılaşması en büyük sınavı, kaosun ve deliliğin güçlerine karşı verdiği uzun mücadeleyi tanımlayacak savaşı olacaktı.

Yıllar sonra, aynı güçler tamamen beklenmedik bir yönden tekrar sahneye çıkacak ve her şeyin sonunda huzura ermeden önce geçmişin hem iyi hem de kötü hayaletleri soruşturmanın acımasız ışığıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardı.

Eisner ve Harvey ödüllü yazar Ed Brubaker (GOTHAM CENTRAL, Captain America), dünyanın en iyi dedektifinin iki sürükleyici hikâyesiyle Gotham’ın acımasız sokaklarına geri dönüyor. Saygın çizerler Doug Mahnke (JLA, The Mask), Patrick Zircher (NIGHTWING, Iron Man) ve Aaron Sowd (THE BATMAN CHRONICLES, The Uncanny X-Men) ona eşlik ediyor.

Yazar: Ed Brubaker
Çizer: Doug Manhke
Çevirmen: Burç Üner
Editör: Banu Erdoğdu

Sayfa Sayısı: 144
İç: 135 gr. 1. sınıf parlak kuşe kağıt – iplik dikiş
Kapak: 300 gr. 1. sınıf parlak kuşe kağıt

E-Kitap - E-book :kitap özetleri, kitap özeti, yeni çıkan kitaplar, romanlar, hikayeler, biyografiler, kitap oku, bedava kitap